Naturix Doğal Şampuan 600ml
15983
page-template-default,page,page-id-15983,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Naturix Doğal Şampuan 600ml

Naturix Doğal Şampuan 600ml

Özenle hazırlanmış güçlü formülü arındırıcı ve nemlendirici özelliği ile bilinen Siyah Sarımsak Yağı zengin içerik komplexi tüm saç tiplerinde saç kökünü besler , saç tellerini kalınlaştırarak kaybettiği nemi, canlılığı, parlaklığı geri kazandırır, bu etkenler yoluyla oluşan dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur.Tüm saç tipleri için uygundur.

Özenle hazırlanmış güçlü formülü Isırgan Otu zengin içeriği ile saç derisini besler saçın canlı olmasını sağlar. Saç köklerini güçlendirdiği için dökülmüş saçları yeniden çıkartır,saç derisini onarır,antioksidan özelliğine sahiptir ve kepek sorununu ortadan kaldırır. Kurumuş ve canlılığını yitirmiş saç tellerine kaybettiği nemi vererek canlılık kazandırır. Tüm saç tipleri için uygundur.

Özenle hazırlanmış güçlü formülü saç tellerini onarıcı ve güçlendirici yardımcı özellikleri ile bilinen Keratin Complex ile desteklenmiştir. Bu zengin içerik komplexi tüm saç tiplerinde dış etkenlere maruz kalarak yıpranmış, kurumuş canlılığını yitirmiş saç tellerine kaybettiği nemliliği vererek canlandırır, kaybettiği parlaklığı geri kazandırır, besler ve bu etkenler yoluyla oluşan dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur.Tüm saç tipleri için uygundur.

Özenle hazırlanmış güçlü formülü besleyici ve nemlendirici özelliği ile bilinen Argan Yağı zengin içerik komplexi tüm saç tiplerinde dış etkenlere maruz kalarak yıpranmış, kurumuş canlılığını yitirmiş saç tellerine kaybettiği nemliliği vererek canlandırır, kaybettiği parlaklığı geri kazandırır, besler ve bu etkenler yoluyla oluşan dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur.Tüm saç tipleri için uygundur.